Bazar: 603 586 925 | info@jocar.cz | Po-Pá: 09:00 - 18:00 SO: 09:00 - 12:00
Servis: 603 550 760 | servis@jocar.cz | Po-Pá: 7:30 - 16:00

O nás

Náš autobazar JOCAR Nový Jičín se zabývá prodejem osobních a dodávkových automobilů, tuzemských i zahraničních značek. Vznikl v roce 2002 a díky kvalitním službám a dobrému přístupu k zákazníkům se rozrostl na největší autobazar v Novém Jičíně. Na ploše autobazaru najdete okolo 200 kvalitních automobilů čekajících právě na Vás! 

Pod značkou Autoservis JOCAR v Novém Jičíně působíme již řadu let a získali jsme si renomé poskytovatele kvalitních služeb jako např. laserová geometrie, renovace světel, nástřík dutin, opravy karosérií, výměna turbodmychadel a dále také jako prodejce náhradních dílů. Provádíme veškeré mechanické opravy vozidel evropských i japonských značek až do výšky 3,7 metrů. Zajišťujeme odtah vozidel, půjčování náhradních vozidel, servis referenčních vozidel či vyřízení pojistných událostí. 


auto kelly servis nový jičín jocar

JOCAR Autobazar a Servis

Náš autobazar JOCAR Nový Jičín se zabývá prodejem osobních a dodávkových automobilů, tuzemských i zahraničních značek.

Vznikl v roce 2002 a díky kvalitním službám a dobrému přístupu k zákazníkům se rozrostl na největší autobazar v Novém Jičíně.

Na ploše autobazaru najdete vždy okolo 200 kvalitních vozidel čekajících právě na Vás!

Pod značkou Autoservis JOCAR v Novém Jičíně jsme získali renomé poskytovatele kvalitního servisu a prodejce náhradních dílů.

Provádíme veškeré mechanické opravy vozidel evropských i japonských značek až do výšky 3,7m. Zajišťujeme odtah a půjčování náhradních vozidel.

Poskytujeme opravy fleetových vozidel, firemních autoparků a kompletní vyřízení pojistných událostí.

NAŠI PARTNEŘI
partner3
partner4
partner8
moneta
csob pojistovna logo vector
cpp
partner9;
partner2
Všechna práva vyhrazena © 2009-2024 Autobazar JOCAR - Jan Olšovský, Suvorovova 582, Nový Jičín