cast1shadow cast1shadowtablet

Výměna turbodmychadel

 

Turbodmychadlo zajišťuje rychlejší akceleraci vozidla i s menším obsahem motoru. Turbodmychadlo využívá výfukových plynů k roztáčení turbíny, díky čemuž se dostane do motoru mnohem více vzduchu. Což zvyšuje výkon motoru a snižuje spotřebu paliva.


Nejčastější závadou turbodmychadel jsou nečistoty na lopatkách turbodmychadla – opomenuté úlomky původního turba na sítku váhy vzduchu a v sacím traktu. Tyto úlomky jsou nasáty novým (vyměným turbodmychadlem). Další častou příčinou jsou nečistoty v motorovém oleji – pozdní výměny motorového oleje, špinavé olejové a vzduchové filtry, nekvalitní oleje či filtry. Další příčinou poruch turba je zanesený filtr pevných částic nebo katalyzátoru.

Důležitou příčinou poškození turbodmychadla bývá opakované vypínání motoru, když turbodmychadlo je stále aktivní. Před úplným vypnutím motoru se doporučuje nechat běžet motor 2-3 minuty ve volnoběžných otáčkách.

Nabízíme:

  • kvalitně repasovaná turbodmychadla se zárukou
  • nová turbodmychadla - velmi příznivé ceny
  • opravy elektrických součástí turbodmychadel

 


Máte problém s turbodmychadlem?

volejte nám servis


JOCAR Nový Jičín

autobazar popis adnimace

Náš autobazar Jocar Nový Jičín, se zabývá prodejem osobních a dodávkových automobilů, tuzemských i zahraničních značek. Vznikl v roce 2002 a díky kvalitním službám a dobrému přístupu k zákazníkům se rozrostl na největší autobazar v Novém Jičíně. Na ploše autobazaru najdete vždy okolo 220 kvalitních automobilů čekajících právě na Vás!
Pod značkou Autoservis Jocar v Novém Jičíně působíme již řadu let a získali jsme si renomé poskytovatele kvalitních servisních prací a prodejů náhradních dílů. Provádíme veškeré mechanické opravy vozidel evropských i japonských značek až do výšky 3,70 m. Máme tým zkušených lidí, se kterými zajišťujeme také odtah vozidel a půjčovaní náhradních vozidel. Zajišťujeme také opravy fleetových vozidel a firemních autoparků či kompletní vyřízení pojistných událostí.
  
btn vice
NAŠI PARTNEŘI

cebia   zaruka defend advantage   cebia      52 DEFEND LOCK subline  201409099158 3    Sixt Rent A Car Logo      auto hak logo m  

www.jocar.cz - Všechna práva vyhrazena © 2009-2023 Autobazar JOCAR - Jan Olšovský, Suvorovova 582, Nový Jičín
5D_web