cast1shadow cast1shadowtablet

Výměna olejů

 

Spolehlivost a mechanické zdraví Vašeho vozidla zajišťuje pravidelná výměna olejů. Každá větší automobilka proto specifikuje servisní intervaly kdy je třeba vyměnit oleje, filtry, brzdové kapaliny a další z provozních kapalin. Autoservis Jocar nabízí výměny všech olejů nezbytných pro správný a bezpečný provoz vozdila. Nabízíme pro výměnu kvalitní oleje, které zajistí dobrý chod motoru a spolehlivost. 

 

  • výměna motorového oleje
  • výměna brzdové kapaliny
  • použití kvalitních olejů

 


Chcete se objednat na výměnu olejů?

volejte nám servis


JOCAR Nový Jičín

autobazar popis adnimace

Náš autobazar Jocar Nový Jičín, se zabývá prodejem osobních a dodávkových automobilů, tuzemských i zahraničních značek. Vznikl v roce 2002 a díky kvalitním službám a dobrému přístupu k zákazníkům se rozrostl na největší autobazar v Novém Jičíně. Na ploše autobazaru najdete vždy okolo 220 kvalitních automobilů čekajících právě na Vás!
Pod značkou Autoservis Jocar v Novém Jičíně působíme již řadu let a získali jsme si renomé poskytovatele kvalitních servisních prací a prodejů náhradních dílů. Provádíme veškeré mechanické opravy vozidel evropských i japonských značek až do výšky 3,70 m. Máme tým zkušených lidí, se kterými zajišťujeme také odtah vozidel a půjčovaní náhradních vozidel. Zajišťujeme také opravy fleetových vozidel a firemních autoparků či kompletní vyřízení pojistných událostí.
  
btn vice
NAŠI PARTNEŘI

cebia   zaruka defend advantage   cebia      52 DEFEND LOCK subline  201409099158 3    Sixt Rent A Car Logo      auto hak logo m  

www.jocar.cz - Všechna práva vyhrazena © 2009-2023 Autobazar JOCAR - Jan Olšovský, Suvorovova 582, Nový Jičín
5D_web