cast1shadow cast1shadowtablet

Klimatizace

Provádíme kompletní servis klimatizací, včetně plnění, měření úniku či desinfekce. Zapáchá Vám klimatizace nebo dokonce nechladí? Je třeba nás navštívit. Provádíme také opravy elektroinstalace klimatizací či výměny trubek a hadic systému. Čištění klimatizací provádíme ultrazvukovým čističem.

klimatizace auta

Přehled nabízených prací a služeb:

  • Doplňování klimatizace
  • Vakuování autoklimatizace s vysušením okruhu
  • Opravy autoklimatizačního okruhu (přetěsnění, výměna filtrů, kondenzátorů, vysoušečů, chladičů, výměníků auto klimatizace atd.)
  • Kompletní desinfekce, antibakteriální ochrana (zabraňuje tvorbě plísní a následného zápachu) a čištění systému autoklimatizace
  • Opravy a detekce úniku klimatizačního okruhu
  • Prodej klima-kompresorů
  • Prodej náhradních dílů do autoklimatizací (spojky, ložiska, cívky, ucpávky, těsnění, tlaková čidla).

 


 

Potřebujete se objendat na kontrolu klimatizace?

volejte nám servis

 

 

JOCAR Nový Jičín

autobazar popis adnimace

Náš autobazar Jocar Nový Jičín, se zabývá prodejem osobních a dodávkových automobilů, tuzemských i zahraničních značek. Vznikl v roce 2002 a díky kvalitním službám a dobrému přístupu k zákazníkům se rozrostl na největší autobazar v Novém Jičíně. Na ploše autobazaru najdete vždy okolo 220 kvalitních automobilů čekajících právě na Vás!
Pod značkou Autoservis Jocar v Novém Jičíně působíme již řadu let a získali jsme si renomé poskytovatele kvalitních servisních prací a prodejů náhradních dílů. Provádíme veškeré mechanické opravy vozidel evropských i japonských značek až do výšky 3,70 m. Máme tým zkušených lidí, se kterými zajišťujeme také odtah vozidel a půjčovaní náhradních vozidel. Zajišťujeme také opravy fleetových vozidel a firemních autoparků či kompletní vyřízení pojistných událostí.
  
btn vice
NAŠI PARTNEŘI

cebia   zaruka defend advantage   cebia      52 DEFEND LOCK subline  201409099158 3    Sixt Rent A Car Logo      auto hak logo m  

www.jocar.cz - Všechna práva vyhrazena © 2009-2023 Autobazar JOCAR - Jan Olšovský, Suvorovova 582, Nový Jičín
5D_web