cast1shadow cast1shadowtablet

Pneuservis

 

V autoservise Jocar, přezouváme jak osobní auta tak užitková vozidla a to do hmotnosti 3,5 tun. Náš tým využívá moderní a špičkové vybavení pro rychlé přezutí a zajištění maximální bezpečnosti pro váš vůz.

Pneumatiky patří mezi nejdůležitější díly na vozidle, protože právě ony rozhodují o tom jak rychle dokážete zastavit či jak dobře drží vůz na vozovce.

Bez kvalitních pneumatik můžete ohrozit nejen sebe ale i ostatní účastníky provozu.

 

Proto se snažíme zákazníkům, kteří nás navštíví v autoservise Jocar v Novém Jičíně vždy poradit s výběrem, nebo posoudit zda-li jsou jejich pneumatiky stále vhodné pro provoz na silnici.

Co nabízíme v pneuservisu Jocarbox 09

  • montáž a vyvážení pneu pro auta do 3,5 tun
  • prodej pneumatik, disků a příslušenství
  • ekologická likvidace starých pneumatik
  • speciální program pro vyvažování alu (hliníkových) disků kol
  • přezutí pneumatik pro off-road a dodávky

 


Chcete se objednat na přezutí?

volejte nám servis
JOCAR Nový Jičín

autobazar popis adnimace

Náš autobazar Jocar Nový Jičín, se zabývá prodejem osobních a dodávkových automobilů, tuzemských i zahraničních značek. Vznikl v roce 2002 a díky kvalitním službám a dobrému přístupu k zákazníkům se rozrostl na největší autobazar v Novém Jičíně. Na ploše autobazaru najdete vždy okolo 220 kvalitních automobilů čekajících právě na Vás!
Pod značkou Autoservis Jocar v Novém Jičíně působíme již řadu let a získali jsme si renomé poskytovatele kvalitních servisních prací a prodejů náhradních dílů. Provádíme veškeré mechanické opravy vozidel evropských i japonských značek až do výšky 3,70 m. Máme tým zkušených lidí, se kterými zajišťujeme také odtah vozidel a půjčovaní náhradních vozidel. Zajišťujeme také opravy fleetových vozidel a firemních autoparků či kompletní vyřízení pojistných událostí.
  
btn vice
NAŠI PARTNEŘI

cebia   zaruka defend advantage   cebia      52 DEFEND LOCK subline  201409099158 3    Sixt Rent A Car Logo      auto hak logo m  

www.jocar.cz - Všechna práva vyhrazena © 2009-2023 Autobazar JOCAR - Jan Olšovský, Suvorovova 582, Nový Jičín
5D_web