cast1shadow cast1shadowtablet

Opravy autoelektriky

 Opravy všech poruch elektroinstalace v automobilech.

Jako Autoservis Jocar nabízíme  opravy veškeré elektro opravy např. opravy starterů, alternátorů a veškerého elektro příslušenství, montáže audiopříslušenství, parkovacích asistentů, zabezpečovacích zařízení a dalších doplňků. Opravujeme motorové jednotky, různé moduly ovládání jednotek jako např. ovládání oken, klimatizace, centrální zamykání, autorádia, zesilovače antén, jednotky ABS, regulace topení atd. 

Pro diagnostiky vozidel používáme špičkové zařízení značky BOSCH KTS a ATAL.

 

  • Odblokování imobilizéru řídících jednotek motoru
  • Opravy autoelektroniky
  • Opravy startérů a alternátorů všech značek
  • Montáže alarmů, autorádií, satelitního vyhledávání, parkovacích senzorů a světel pro denní svícení
  • Diagnostika všech systémů u většiny značek

 


Máte dotaz, co ještě umíme opravit?

\"volejte


JOCAR Nový Jičín

autobazar popis adnimace

Náš autobazar Jocar Nový Jičín, se zabývá prodejem osobních a dodávkových automobilů, tuzemských i zahraničních značek. Vznikl v roce 2002 a díky kvalitním službám a dobrému přístupu k zákazníkům se rozrostl na největší autobazar v Novém Jičíně. Na ploše autobazaru najdete vždy okolo 220 kvalitních automobilů čekajících právě na Vás!
Pod značkou Autoservis Jocar v Novém Jičíně působíme již řadu let a získali jsme si renomé poskytovatele kvalitních servisních prací a prodejů náhradních dílů. Provádíme veškeré mechanické opravy vozidel evropských i japonských značek až do výšky 3,70 m. Máme tým zkušených lidí, se kterými zajišťujeme také odtah vozidel a půjčovaní náhradních vozidel. Zajišťujeme také opravy fleetových vozidel a firemních autoparků či kompletní vyřízení pojistných událostí.
  
btn vice
NAŠI PARTNEŘI

cebia   zaruka defend advantage   cebia      52 DEFEND LOCK subline  201409099158 3    Sixt Rent A Car Logo      auto hak logo m  

www.jocar.cz - Všechna práva vyhrazena © 2009-2023 Autobazar JOCAR - Jan Olšovský, Suvorovova 582, Nový Jičín
5D_web