cast1shadow cast1shadowtablet

Autoskla

Vyměníme Vám jakékoliv sklo na Vašem autě.

 

Pokud potřebujete vyměnit autosklo na Vašem voze, s důvěrou se můžete obrátit na nás. Vyškolení technici Vám odborně vymění poškozené okno i z připojištění autoskel. Pro výměnu dodržujeme pouze schválené a předepsané postupy a přípravky doporučené výrobci.

Nabizíme také tónování autoskel. Zatmavení skla pro snížení pronikání slunečního svitu dovnitř vozidla, omezení viditelnosti do interiéru vozidla.

Nabízíme:

  • výměna všech autoskel
  • výměna z připojištění autoskel
  • tónování autoskel

 

JOCAR Nový Jičín

autobazar popis adnimace

Náš autobazar Jocar Nový Jičín, se zabývá prodejem osobních a dodávkových automobilů, tuzemských i zahraničních značek. Vznikl v roce 2002 a díky kvalitním službám a dobrému přístupu k zákazníkům se rozrostl na největší autobazar v Novém Jičíně. Na ploše autobazaru najdete vždy okolo 220 kvalitních automobilů čekajících právě na Vás!
Pod značkou Autoservis Jocar v Novém Jičíně působíme již řadu let a získali jsme si renomé poskytovatele kvalitních servisních prací a prodejů náhradních dílů. Provádíme veškeré mechanické opravy vozidel evropských i japonských značek až do výšky 3,70 m. Máme tým zkušených lidí, se kterými zajišťujeme také odtah vozidel a půjčovaní náhradních vozidel. Zajišťujeme také opravy fleetových vozidel a firemních autoparků či kompletní vyřízení pojistných událostí.
  
btn vice
NAŠI PARTNEŘI

cebia   zaruka defend advantage   cebia      52 DEFEND LOCK subline  201409099158 3    Sixt Rent A Car Logo      auto hak logo m  

www.jocar.cz - Všechna práva vyhrazena © 2009-2021 Autobazar JOCAR - Jan Olšovský, Suvorovova 582, Nový Jičín
5D_web