cast1shadow cast1shadowtablet

Pro zákazníky

 

Autobazar a autoservis Jocar si váží všech svých nových i stávajících zákazníků, a proto se snažíme poskytnout maximální servis aby se vždy rádi vraceli. Našim cílem je zejména péče o zákazníka, rychlé vyřízení reklamací a poskytnout zákazníkovi veškeré informace na těchto webových stránkách nebo prostřednictvím telefonu.

Věříme, že budete s našimi službami spokojeni.

 


Chybí Vám zde nějaké informace? Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte:

zavolej jocar

 

 

JOCAR Nový Jičín

autobazar popis adnimace

Náš autobazar Jocar Nový Jičín, se zabývá prodejem osobních a dodávkových automobilů, tuzemských i zahraničních značek. Vznikl v roce 2002 a díky kvalitním službám a dobrému přístupu k zákazníkům se rozrostl na největší autobazar v Novém Jičíně. Na ploše autobazaru najdete vždy okolo 220 kvalitních automobilů čekajících právě na Vás!
Pod značkou Autoservis Jocar v Novém Jičíně působíme již řadu let a získali jsme si renomé poskytovatele kvalitních servisních prací a prodejů náhradních dílů. Provádíme veškeré mechanické opravy vozidel evropských i japonských značek až do výšky 3,70 m. Máme tým zkušených lidí, se kterými zajišťujeme také odtah vozidel a půjčovaní náhradních vozidel. Zajišťujeme také opravy fleetových vozidel a firemních autoparků či kompletní vyřízení pojistných událostí.
  
btn vice
NAŠI PARTNEŘI

partner2 partner3 partner4 partner5 partner8moneta cpp  partner9; partner10

www.jocar.cz - Všechna práva vyhrazena © 2009-2022 Autobazar JOCAR - Jan Olšovský, Suvorovova 582, Nový Jičín
5D_web