cast1shadow cast1shadowtablet

Zpětný leasing

 

Potřebujete finanční hotovost a zároveň si chcete ponechat váš vůz?

 

Díky zpětnému leasingu automobilu získáte peníze v hotovosti a zároveň můžete dál používat svůj vůz, který splácíte formou pravidelných splátek. U nás v Jocaru Vám zajistíme půjčku v hodnotě Vašeho vozu, stačí se k nám zastavit.
Náš technik zkontroluje auto a navrhne pro Vás cenu. Zajistíme veškeré formality nutné pro úspěšné vyřízení zpětného leasingu vozidla.

Pokud Váš vůz bude splňovat všechny podmínky k získání zpětného leasingu nebo úvěru. Částku Vám neprodleně vyplatíme po proplacení leasingové společnosti. Důležitý předpoklad je, že vozidlo není zatíženo žádnou zástavou (leasing, úvěr).

 

Vozidlo můžete využívat ke svým soukromým či podnikatelským účelům a během této doby vozidlo postupně splácíte finanční společnosti.

 

Doklady pro zpětný leasing vozu:

  • platný občanský průkaz (řidičský průkaz)
  • IČO a název zaměstnavatele

Doklady pro zpětný leasing vozu (podnikatelské subjekty):

  • občanský průkaz a řidičský průkaz
  • doklad o podnikatelském bankovním účtu
  • živnostenský list, výpis z obchodního rejstříku
  • osvědčení o registraci DPH (u plátců)

 

 


Chcete vědět více jak získat na vozidlo zpětný leasing?

\"zavolej

 

 

 

JOCAR Nový Jičín

autobazar popis adnimace

Náš autobazar Jocar Nový Jičín, se zabývá prodejem osobních a dodávkových automobilů, tuzemských i zahraničních značek. Vznikl v roce 2002 a díky kvalitním službám a dobrému přístupu k zákazníkům se rozrostl na největší autobazar v Novém Jičíně. Na ploše autobazaru najdete vždy okolo 220 kvalitních automobilů čekajících právě na Vás!
Pod značkou Autoservis Jocar v Novém Jičíně působíme již řadu let a získali jsme si renomé poskytovatele kvalitních servisních prací a prodejů náhradních dílů. Provádíme veškeré mechanické opravy vozidel evropských i japonských značek až do výšky 3,70 m. Máme tým zkušených lidí, se kterými zajišťujeme také odtah vozidel a půjčovaní náhradních vozidel. Zajišťujeme také opravy fleetových vozidel a firemních autoparků či kompletní vyřízení pojistných událostí.
  
btn vice
NAŠI PARTNEŘI

partner2 partner3 partner4 partner5 partner8moneta cpp  partner9; partner10

www.jocar.cz - Všechna práva vyhrazena © 2009-2022 Autobazar JOCAR - Jan Olšovský, Suvorovova 582, Nový Jičín
5D_web