cast1shadow cast1shadowtablet

Povinné ručení

 

Povinné ručení neboli také pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, je povinné smluvní pojištění odpovědnosti. Povinné ručení je pojistná smlouva jejíž cílem je ochrana zdraví a majetku třetích osob, kterým byla způsobena škoda provozem vozidla. Povinné ručení je pojištění odpovědnosti za provoz vozidla, které kryje riziko škod způsobených při provozu vozidla. Nevztahuje se na škodu vzniklou na vašem vozidle vaším zaviněním.

Pokud chcete pojistit na škody vzniklé vaším zaviněním, doporučujeme uzavřít havarijní pojištění.

 

Každý pojištěný si vyžádá od pojišťovny tzv. zelenou kartu a s touto kartou pak cestuje. Podmínky povinného ručení a minimální limity pro plnění pojišťoven jsou upraveny zákonem, pro škodu na zdraví tento limit činí 35 mil. Kč a pro škodu na majetku 35 mil. Kč.

Povinné ručení Vám poskytne pojistnou ochranu jakožto provozovateli/držiteli, vlastníkovi i řidiči vozidla a to i pro cesty do zahraničí. Pomůžeme Vám zvolit jednoduše rozsah pojištění podle Vašich požadavků – od zákonného minima až ke komplexní ochraně vozidla. Dokážeme nabídnout od nasmlouvaných partnerů také asistenční služby.

 

U Jocaru můžete uzavřít povinné a havarijní pojištění našich partnerů:

  • ČPP
  • Generali
  • Česká pojišťovna
  • Kooperativa

      partner7      partner9     partner10     kooperativa 1


 

Chcete se dozvědět více?

zavolej jocar

 

 

JOCAR Nový Jičín

autobazar popis adnimace

Náš autobazar Jocar Nový Jičín, se zabývá prodejem osobních a dodávkových automobilů, tuzemských i zahraničních značek. Vznikl v roce 2002 a díky kvalitním službám a dobrému přístupu k zákazníkům se rozrostl na největší autobazar v Novém Jičíně. Na ploše autobazaru najdete vždy okolo 220 kvalitních automobilů čekajících právě na Vás!
Pod značkou Autoservis Jocar v Novém Jičíně působíme již řadu let a získali jsme si renomé poskytovatele kvalitních servisních prací a prodejů náhradních dílů. Provádíme veškeré mechanické opravy vozidel evropských i japonských značek až do výšky 3,70 m. Máme tým zkušených lidí, se kterými zajišťujeme také odtah vozidel a půjčovaní náhradních vozidel. Zajišťujeme také opravy fleetových vozidel a firemních autoparků či kompletní vyřízení pojistných událostí.
  
btn vice
NAŠI PARTNEŘI

partner2 partner3 partner4 partner5 partner8moneta cpp  partner9; partner10

www.jocar.cz - Všechna práva vyhrazena © 2009-2023 Autobazar JOCAR - Jan Olšovský, Suvorovova 582, Nový Jičín
5D_web