cast1shadow cast1shadowtablet

Výkup na protiúčet

U nás jako ve férovém autobazaru v Novém Jičíně, můžete také zaplatit svým současným vozidlem a to formou protiúčtu. Nabízíme tu nejvyšší možnou cenu za Váš vůz, kterou odečteme z ceny Vámi vybraného vozidla.

\"novy

 

  • seriózní cenová nabídka za vaše auto
  • naším technikem ověřená skutečná hodnota vozu
  • pokud máte dražší vůz, než vybraný, vyplatíme vám rozdíl hotově

 

Bez zbytečných starostí co s vaším starým vozem, zaplatíte část nebo celý Váš nový vůz. Vyzkoušejte tuto nabídku zcela zdarma.

 

 

Chcete vědět více?

\"zavolej

JOCAR Nový Jičín

autobazar popis adnimace

Náš autobazar Jocar Nový Jičín, se zabývá prodejem osobních a dodávkových automobilů, tuzemských i zahraničních značek. Vznikl v roce 2002 a díky kvalitním službám a dobrému přístupu k zákazníkům se rozrostl na největší autobazar v Novém Jičíně. Na ploše autobazaru najdete vždy okolo 220 kvalitních automobilů čekajících právě na Vás!
Pod značkou Autoservis Jocar v Novém Jičíně působíme již řadu let a získali jsme si renomé poskytovatele kvalitních servisních prací a prodejů náhradních dílů. Provádíme veškeré mechanické opravy vozidel evropských i japonských značek až do výšky 3,70 m. Máme tým zkušených lidí, se kterými zajišťujeme také odtah vozidel a půjčovaní náhradních vozidel. Zajišťujeme také opravy fleetových vozidel a firemních autoparků či kompletní vyřízení pojistných událostí.
  
btn vice
NAŠI PARTNEŘI

partner2 partner3 partner4 partner5 partner8moneta cpp  partner9; partner10

www.jocar.cz - Všechna práva vyhrazena © 2009-2023 Autobazar JOCAR - Jan Olšovský, Suvorovova 582, Nový Jičín
5D_web