cast1shadow cast1shadowtablet

STK - příprava

Blíží se Vám termín technické kontroly?

Nechcete tam zbytečně jezdit znovu? Využijte našich služeb. Váš vůz kompletně zkontrolujeme a připravíme. Stává se, že i kvůli relativně snadno opravitelné závadě nebude vozidlu uděleno osvědčení pro provoz. Nabízíme kompletní přípravu pro STK. Vaše vozidlo zcela zkontrolujeme a po kontaktu s Vámi opravíme nedostatky, které by znamenaly neúspěšné získání osvědčení pro provoz.

 

V našem autoservise Jocar nabízíme odborné posouzení technického stavu vozidla a prohlídku před STK, zaměřenou na přezkoušení provozní bezpečnosti vozidla. Připravíme váš vůz na absolvování hladné technické prohlídky. Díky našim dlouholetým zkušenostem dokážeme odhalit všechny nedostatky vozidla předem a provést přípravu na STK tak aby byla prohlídka automobilu rychlou záležitostí...

 Příprava na STK zahrnuje:

  • kontrola podvozku, karoserie a výfukového potrubí
  • seřízení světel a vnějšího osvětlení vozu
  • kontrola pneumatik
  • kontrola a doplnění povinné výbavy
 

S námi bude příprava na STK rychlou a snadnou záležitostí..


Chcete se objednat na přípravu a provedení STK?

 

volejte nám servis

 

JOCAR Nový Jičín

autobazar popis adnimace

Náš autobazar Jocar Nový Jičín, se zabývá prodejem osobních a dodávkových automobilů, tuzemských i zahraničních značek. Vznikl v roce 2002 a díky kvalitním službám a dobrému přístupu k zákazníkům se rozrostl na největší autobazar v Novém Jičíně. Na ploše autobazaru najdete vždy okolo 220 kvalitních automobilů čekajících právě na Vás!
Pod značkou Autoservis Jocar v Novém Jičíně působíme již řadu let a získali jsme si renomé poskytovatele kvalitních servisních prací a prodejů náhradních dílů. Provádíme veškeré mechanické opravy vozidel evropských i japonských značek až do výšky 3,70 m. Máme tým zkušených lidí, se kterými zajišťujeme také odtah vozidel a půjčovaní náhradních vozidel. Zajišťujeme také opravy fleetových vozidel a firemních autoparků či kompletní vyřízení pojistných událostí.
  
btn vice
NAŠI PARTNEŘI

cebia   zaruka defend advantage   cebia      52 DEFEND LOCK subline  201409099158 3    Sixt Rent A Car Logo      auto hak logo m  

www.jocar.cz - Všechna práva vyhrazena © 2009-2023 Autobazar JOCAR - Jan Olšovský, Suvorovova 582, Nový Jičín
5D_web