cast1shadow cast1shadowtablet

Oprava světel

 

Důležitým prvkem na vozidle je bezesporu osvětlení, které musí fungovat bezchybně abychon neohrožovali sebe ani další účastníky provozu. Zastřešujeme kompletně celý servis světel na vozidle jak osobním tak i na užitkovém. Pokud se Vám zdá, že světlo na vašem voze svítí málo nebo světelný kužel míří jinam než dopředu na vozovku, je nejvyšší čas si nechat světla u nás prověřit. V Jocaru provádíme jak celé výměny světel, tak i seřízení či opravu elektrických dílů, kabeláže a žárovek.

 

  • výměna světel
  • renovace světel
  • oprava či výměna kabeláže 
  • opravy elektrických dílů světel
  • široká nabídka halogenových i xenonových žárovek
  • montáž světel pro denní svícení

 


Vaše auto nesvítí?

volejte nám servis


JOCAR Nový Jičín

autobazar popis adnimace

Náš autobazar Jocar Nový Jičín, se zabývá prodejem osobních a dodávkových automobilů, tuzemských i zahraničních značek. Vznikl v roce 2002 a díky kvalitním službám a dobrému přístupu k zákazníkům se rozrostl na největší autobazar v Novém Jičíně. Na ploše autobazaru najdete vždy okolo 220 kvalitních automobilů čekajících právě na Vás!
Pod značkou Autoservis Jocar v Novém Jičíně působíme již řadu let a získali jsme si renomé poskytovatele kvalitních servisních prací a prodejů náhradních dílů. Provádíme veškeré mechanické opravy vozidel evropských i japonských značek až do výšky 3,70 m. Máme tým zkušených lidí, se kterými zajišťujeme také odtah vozidel a půjčovaní náhradních vozidel. Zajišťujeme také opravy fleetových vozidel a firemních autoparků či kompletní vyřízení pojistných událostí.
  
btn vice
NAŠI PARTNEŘI

cebia   zaruka defend advantage   cebia      52 DEFEND LOCK subline  201409099158 3    Sixt Rent A Car Logo      auto hak logo m  

www.jocar.cz - Všechna práva vyhrazena © 2009-2023 Autobazar JOCAR - Jan Olšovský, Suvorovova 582, Nový Jičín
5D_web