cast1shadow cast1shadowtablet

Čištění filtru pevných částic

 

Filtr pevných částic, který se u nás nazývá DPF a v západní Evropě FAP, je filtrační zařízení, pomocí kterého se odfiltrovávají pevné nečistoty ve spalinách dieselových automobilů.

U nás v Jocaru provádíme:

  • čištění filtrů DPF/FAP 
  • nízké náklady regenerace filtru oproti novému filtru
  • zajištění 100% funkčnosti a původních hodnot filtru
  • celkové měření a diagnostika
  • prodloužení živnosti filtru pevných částic

 


Chcete se objednat na čištění nebo výměnu?

volejte nám servis


JOCAR Nový Jičín

autobazar popis adnimace

Náš autobazar Jocar Nový Jičín, se zabývá prodejem osobních a dodávkových automobilů, tuzemských i zahraničních značek. Vznikl v roce 2002 a díky kvalitním službám a dobrému přístupu k zákazníkům se rozrostl na největší autobazar v Novém Jičíně. Na ploše autobazaru najdete vždy okolo 220 kvalitních automobilů čekajících právě na Vás!
Pod značkou Autoservis Jocar v Novém Jičíně působíme již řadu let a získali jsme si renomé poskytovatele kvalitních servisních prací a prodejů náhradních dílů. Provádíme veškeré mechanické opravy vozidel evropských i japonských značek až do výšky 3,70 m. Máme tým zkušených lidí, se kterými zajišťujeme také odtah vozidel a půjčovaní náhradních vozidel. Zajišťujeme také opravy fleetových vozidel a firemních autoparků či kompletní vyřízení pojistných událostí.
  
btn vice
NAŠI PARTNEŘI

cebia   zaruka defend advantage   cebia      52 DEFEND LOCK subline  201409099158 3    Sixt Rent A Car Logo      auto hak logo m  

www.jocar.cz - Všechna práva vyhrazena © 2009-2022 Autobazar JOCAR - Jan Olšovský, Suvorovova 582, Nový Jičín
5D_web